X
سه شنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ۳۴۸۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستان سیرجان   شهرستان زرند   شهرستانها  
 بین الملل   شهرستان رفسنجان   وزارتخانه   معدن  
 تجارت   آموزش و پژوهش   استان   صنعت  
 شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده  
چچ
مهندس حسینی نژاد به ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان منصوب شد

مهندس حسینی نژاد به ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت: مهندس حسینی نژاد به ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان منصوب شد

با حکم مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت مهندس مهدی حسینی نژاد به عنوان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان منصوب و از زحمات سلطانی زاده رئیس سابق این سازمان تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان، دکتر فیاض معاون محترم توسعه مدیریت و معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت و هیئت همراه، دکتر کارگر رئیس سازمان ملی فرش ایران، مهندس فتوت معاون استاندار کرمان و جمعی از مسئولین استان حضور داشتند.
دکتر فیاض در این مراسم ضمن آرزوی موفقیت برای ریاست مهندس حسینی نژاد اظهار داشت: کارهای فراوانی باید در استان کرمان محقق شود که این کار با یک مدیریت هماهنگ اتفاق خواهد افتاد.
وی با بیان اینکه مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت همواره تاکید دارند تا مدیران استان ها از بدنه همان استان انتخاب شوند، گفت: امیدواریم با انتخاب مهندس حسینی نژاد به عنوان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان که مورد استقبال همکاران در این سازمان قرار گرفت یک همدلی و همبستگی استانی خوبی بروز کند و بایستی به گونه ای باشد که سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان بهترین ایام را داشته باشد.
معاون محترم توسعه مدیریت، منابع و امور استان ها وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: سختی و گرفتاری ها وجود دارد و تکذیب نمی کنم اما باید به این سختی ها با همکاری یکدیگر فائق آییم.
مهندس فتوت هم در این مراسم گفت: فعالیت های خوبی در سه حوزه صنعت، معدن و تجارت استان کرمان شده است و مجموعه این سازمان فعالیت خوبی از خود نشان دادند.
 معاون استاندار به هماهنگی و همکاری تشکل ها با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان تاکید کرد و افزود: هماهنگی با تشکل ها در کنار این سازمان لازم و ضروری است و با توجه به پروژه هایی که در زمینه فولاد و مس در این چند سال اخیر شده شاهد شکوفایی در سال های آینده خواهیم بود و همچنین در سال جاری شاهد افتتاح پروژه های بزرگی بودیم.
مهندس حسینی نژاد هم در این مراسم ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در سه حوزه صنعت، معدن و تجارت استان کرمان در سال جاری افزود: بیش از هزار میلیارد تومان پروژه در سال جاری در استان کرمان افتتاح شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان خاطرنشان کرد: همکاری و همدلی در راس همه اقدامات از سوی این سازمان قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است صبح امروز دکتر فیاض معاون محترم توسعه مدیریت و معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان ها وزارت صنعت، معدن و تجارت و هیئت همراه بعد از ورود خود به کرمان به همراه مهندس حسینی نژاد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با حضرت آیت الله جعفری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان دیدار و گفت و گو کردند.
 
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 8.8273347218831
Query time: 2.7167181968689