X
شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۷ ۲۴۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستان سیرجان   شهرستان زرند   شهرستانها  
 بین الملل   شهرستان رفسنجان   وزارتخانه   معدن  
 تجارت   آموزش و پژوهش   استان   صنعت  
 شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده  
چچ
دو نرخی بودن قیمت مرغ در کرمان کار نظارت بر عرضه را سخت کرده است

دو نرخی بودن قیمت مرغ در کرمان کار نظارت بر عرضه را سخت کرده است

دو نرخی بودن قیمت مرغ در کرمان کار نظارت بر عرضه را سخت کرده است

دو نرخی بودن قیمت مرغ در کرمان کار نظارت بر عرضه را سخت کرده است
معاون بازرسی سازمان صمت استان کرمان با اشاره به اینکه قیمت تعیین شده مرغ توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان در کرمان اجرایی نمی‌شود گفت: دو نرخی بودن قیمت مرغ از سوی سازمان حمایت یا ستاد تنظیم بازار استان نظارت در بازار کرمان را سخت کرده است.
محسن میرزایی بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمان که با اشاره به اینکه نظارت آخرین حلقه توزیع کالا در بازار است اظهار داشت: در توزیع کالا هیچ برنامه‌ای وجود ندارد و توزیع کالا در کشور نظام‌بند نیست.
وی با بیان اینکه عدم سیستم توزیع مناسب باعث سودجویی دلالان و توزیع ناعادلانه کالا می‌شود گفت: در چهار ماهه نخست امسال 27 هزار واحد صنفی در استان کرمان بازرسی شده و دو هزار و 700 پرونده تخلف واحدهای صنفی در استان تشکیل شده است.
معاون بازرسی ونظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به اینکه تعداد 336 گشت مشترک بازرسی در سطح استان انجام شد و افزایش 32 درصدی در تعداد گشت‌های مشترک داشتیم عنوان کرد: هزار و 472 نانوایی در سطح استان بازرسی و تعداد 126 فقره پرونده تخلف برای تعدادی از نانوائی‌های استان تشکیل شده است.
وی با بیان اینکه گرانی در بازار بیشتر از گران‌فروشی است و نگرانی مردم بیشتر بحث گرانی کالاهاست افزود: در بحث سیب‌زمینی و پیاز سال‌های گذشته این محصول روی زمین کشاورزی می‌ماند اما امروزه صادرات و یا قاچاق می‌شود و به همین دلیل قیمت پیاز در مقطعی به بالای 10 هزار تومان رسید.
میرزایی با اشاره به اینکه قیمت مرغ بر اساس قیمت سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان 12 هزار و 900 تومان اعلام شده اما در استان رعایت نمی‌شود و ستاد تنظیم بازار قیمت دیگری تعیین کرده است تصریح کرد: این دو نرخی بودن قیمت مرغ باعث شده در بحث نظارت تکلیف خودمان را در برخورد با متخلفین ندانیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.8238339424133
Query time: 0.68844628334045