X
پنجشنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۷ ۲۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستان سیرجان   شهرستان زرند   شهرستانها  
 بین الملل   شهرستان رفسنجان   وزارتخانه   معدن  
 تجارت   آموزش و پژوهش   استان   صنعت  
 شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده  
چچ
ستاد تنظیم بازار کرمان

ستاد تنظیم بازار کرمان

ستاد تنظیم بازار کرمان

ستاد تنظیم بازار استان کرمان صبح امروز با حضور استاندار کرمان برگزار و بر لزوم تامین نیاز بازار تاکید شد.

"مهندس حسینی‌نژاد" رییس سازمان صمت استان کرمان صبح امروز 28 بهمن‌ماه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان گفت: نباید تا اطلاع ثانوی خروج مرغ از استان داشته باشیم و به شدت خروجی‌های استان در این زمینه کنترل شود.
وی با بیان اینکه 70 تن کمبود گوشت مرغ در شهر کرمان داریم، تصریح کرد: میزان کشتار مرغ در شمال استان پاسخگوی نیاز کرمان نیست و جنوب استان نیز به شدت در زمینه گوشت مرغ مشکل دارد که به دنبال مدیریت آن هستیم.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان در خصوص تامین میوه شب عید نیز گفت: برای استان 950 تن پرتقال و 500 تن سیب درختی در نظر گرفتیم که در تامین پرتقال مقداری مشکل داریم و در حال حاضر 350 تن پرتقال از جنوب استان تامین می‌کنیم و بخشی از سیب درختی نیز تامین شده است.
استاندار کرمان نیز در این جلسه با اشاره به وجود پرتقال در استان گفت: نمی‌توانیم اجازه دهیم استان با کمبود پرتقال روبه رو باشد و پرتقال از استان خارج شود و تا فردا راه حل عملیاتی برای تامین 200 تن پرتقال کمبود در استان به بنده ارایه دهید.
وی به سازمان صمت استان تاکید کرد: پیگیری کنید که مشکلی در تامین نیاز بازار در روغن، برنج و شکر و مشکلی در ذخایر نداشته باشیم.
به گزارش ایسنا، از ابتدای سال تاکنون 2100 تن مرغ منجمد در استان کرمان توزیع شده و اکنون 220 تن موجودی سردخانه‌های استان بوده و قول اختصاص 120 تن دیگر به استان داده شده است

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.9902307987213
Query time: 0.86194252967834