X
سه شنبه, ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۵۴ ۶۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستان سیرجان   شهرستان زرند   شهرستانها  
 بین الملل   شهرستان رفسنجان   وزارتخانه   معدن  
 تجارت   آموزش و پژوهش   استان   صنعت  
 شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده  
چچ
کشف انبار احتکار روغن موتور خودروهای سبک و سنگین در شهرستان زرند

کشف انبار احتکار روغن موتور خودروهای سبک و سنگین در شهرستان زرند

با دریافت گزارش مردمی و رصد اطلاعاتی و با همکاری اماکن ناجا و اتاق اصناف انبار احتکار روغن موتور خودروهای سبک و سنگین در شهرستان زرند، با ارزش بیش از یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال، کشف و به ظن احتکارضبط گردید و فرم تخلف تهیه و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

کشف انبار احتکار روغن موتور خودروهای سبک و سنگین در زرند
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمان با دریافت گزارش مردمی ورصد اطلاعاتی و با همکاری اماکن ناجا و اتاق اصناف انبار احتکار روغن موتور خودروهای سبک و سنگین در زرند، با ارزش بیش از یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال، کشف و به ظن احتکارضبط گردید و فرم تخلف تهیه و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
مهندس باصره، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان با اعلام این خبر، اظهار داشت: در راستای وظیفه ذاتی این اداره و به منظور جامه عمل پوشاندن به منویات رهبر معظم انقلاب در برخورد با تضییع کنندگان حقوق عامه مردم، زنگ هشدار برای محتکرین و سودجویان اقتصادی در شرایط امروز اقتصادی جامعه که تشبیه به جنگ اقتصادی با مستکبرین دنیا و گروگان گرفتن اقتصاد مردم توسط عده‌ای سودجو به صدا درآمده است.
باصره، اجناس احتکار شده را که در سامانه جامع انبارهای اداره صمت ثبت نشده بودند بیش از ۶ هزار و ۸۰۰ لیتر روغن موتور ایرانی به ارزش بیش از یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال، عنوان کرد.
مهندس باصره ضمن تقدیر از همکاری اماکن نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف، از صاحبان کسب و کار و واحد ها خواست تا هر چه سریعتر نسبت به ثبت انبار های کالا در سامانه جامع انبار ها اقدام نمایند و همچنین از مردم شهرستان زرند درخواست کرد که هرگونه انبار مشکوک و یا اجناس احتکاری مورد روئیت خود را به شماره ۱۲۴ ستاد خبری اداره صمت اطلاع دهند تا با هماهنگی با متولیان قانونی برخوردهای لازم با سودجویان صورت پذیرد

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.9831266403198
Query time: 3.18124071757