X
دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۲۵ ۹۸
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستان سیرجان   شهرستان زرند   شهرستانها  
 بین الملل   شهرستان رفسنجان   وزارتخانه   معدن  
 تجارت   آموزش و پژوهش   استان   صنعت  
 شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده  
چچ
بازرسی بازار کرمان تشدید می‌شود

بازرسی بازار کرمان تشدید می‌شود

قائم مقام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان در امور بازرگانی و بازرسی گفت: بهبود فرآیند کنترل و نظارت بر بازار با هماهنگی و تشکیل تیم های بازرسی سازمان صمت، همیاران بسیج اصناف و بازرسان اتاق اصناف کرمان تشدید می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان کرمان -قائم مقام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان در امور بازرگانی و بازرسی گفت: بهبود فرآیند کنترل و نظارت بر بازار با هماهنگی و تشکیل تیم های بازرسی سازمان صمت، همیاران بسیج اصناف و بازرسان اتاق اصناف کرمان تشدید می‌شود.

رضا شجاعی روز دوشنبه در حاشیه نشست هماهنگی بازرسی سازمان صمت، بسیج و اتاق اصناف در جمع رسانه ها افزود: هدف از تشکیل نشست یاد شده، ساماندهی مناسب در نظارت و کنترل به هنگام بازار و حفظ اهداف اقتصادی ترسیم شده در شرایط کنونی است.
وی اظهار داشت: این هماهنگی در سایه هم افزایی و همراهی تمام دستگاه‌ها و متولیان نظارت بر بازار از جمله بازرسان سازمان صمت، بسیج اصناف، پلیس اقتصادی نیروی انتظامی و اتاق اصناف شکل می گیرد که مقرر شد در سراسر استان کرمان همزمان و هماهنگ در فرآیند نظارت، تامین و توزیع کالا حرکت و با همکاری مشترک انتظارات عمومی را در شرایط خاص برآورده کنیم.
قائم مقام سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: امیدواریم با استفاده از ظرفیت دستگاه های مردم نهاد به طور خاص بسیج و بسیج اصناف، بازرسی اتاق اصناف، پلیس اقتصادی نیروی انتظامی و ناظران افتخاری در سایه هم افزایی، همدلی و همراهی و یک پارچه بتوانیم نظارت بهتری داشته باشیم و در این خصوص اخلالگران و سودجویان اقتصادی و فرصت طلب را شناسایی و به دستگاه قضایی و تعزیرات حکومت معرفی می‌شوند.
شجاعی افزود: رسیدگی فوری به گزارشات و شکایات مردمی، اجرای طرح های نظارتی در طول سال شناسایی انبارهای احتکار و غیرمجاز کالا و عرضه خارج از شبکه کالا و همچنین نظارت بر واحدهای خدماتی و تولیدی از جمله مواردی بود که در این نشست به تصویب رسید.
این نشست صبح امروز با حضور معاون بازرسی و نظارت، رئیس اداره بازرسی سازمان صمت، مدیر بازرسی اتاق اصناف، رییس بسیج اصناف شهرستان کرمان و جانشین بسیج اصناف استان و تعدادی از کارشناسان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کرمان و بسیج در محل ساختمان شهید ایرانمنش این سازمان برگزار شد

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.5973919232686
Query time: 3.7906114260356