X
دوشنبه, ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۳۶ ۸۲
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستان سیرجان   شهرستان زرند   شهرستانها  
 بین الملل   شهرستان رفسنجان   وزارتخانه   معدن  
 تجارت   آموزش و پژوهش   استان   صنعت  
 شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها   طبقه بندی نشده  
چچ
مشارکت حداکثری در انتخابات عزت و شرف مردم ایران را حفظ می‌کند

مشارکت حداکثری در انتخابات عزت و شرف مردم ایران را حفظ می‌کند

سردار حسین معروفی در گردهمایی فعالان اقتصادی استان به‌منظور همدلی در مشارکت پرشور و حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ در محل سازمان صمت استان کرمان افزود: سپاه پاسداران ۱۰ برابر صهیونیست و وهابیت، دشمنی با فقر و محرومیت دارد و هر جا مردم نیاز دارند، سینه خود را سپر می کنیم زیرا مردم ما مهم و نجیب هستند و پای انقلاب خود ایستاده‌اند.

فرمانده سپاه ثارا... استان کرمان:
مشارکت حداکثری در انتخابات عزت و شرف مردم ایران را حفظ می‌کند
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰ گفت: سپاه نفعی در این حوزه سیاسی ندارد و ما سربازیم، مداخله گر نیستیم و وظیفه داریم بگوییم دشمن نمی‌خواهد که منافعتان را تامین کنید لذا در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشید تا عزت و شرفتان حفظ شود.

سردار حسین معروفی در گردهمایی فعالان اقتصادی استان به‌منظور همدلی در مشارکت پرشور و حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ در محل سازمان صمت استان کرمان افزود: سپاه پاسداران ۱۰ برابر صهیونیست و وهابیت، دشمنی با فقر و محرومیت دارد و هر جا مردم نیاز دارند، سینه خود را سپر می کنیم زیرا مردم ما مهم و نجیب هستند و پای انقلاب خود ایستاده‌اند.

وی اظهار داشت: در مواضع سیاسی جناحی نداریم، در بازار اصناف معدن و صنعت درس بگیرید سینه به سینه نگذارید مردم با صندوق‌های رای قهر کنند زیرا بدخواهان ما نمی‌خواهند که مردم به صحنه بیایند، آنان دوست‌ شما نیستند و دروغ می‌گویند.

وی ادامه داد: سپاه ثارالله استان کرمان ۶۲ هزار خانوار آسیب دیده را در ویروس کرونا شناسایی و قرارگاه تشکیل داد، ۵۴۰ هزار بسته معیشتی با دید تکریم خانوارها، توزیع کردیم حتی یک عکس منتشر نکردیم و منت نگذاشتیم زیرا حمایت از مردم وظیفه شرعی، انسانی و اخلاقی ما است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: مردم از جنس ما و مث ما هستند و مردمی که زجر می کشند، نباید رها شوند که ناامید شوند که ناامیدی جنود شیطان است.

وی بیان داشت: ۶۴ روستا را آبرسانی کردیم و فردا یکهزار و ۲۰۰ کولر آبی به جنوب شرق استان می‌دهیم که این کمک‌ها را گذاشتیم بعد از انتخابات، که نگویند نگاهمان سیاسی است، نگاه ما حاج قاسم است که بهترین دیدگاه ‌و راه نجات و سربلندی ما است.

سردار معروفی تصریح کرد: سپاه ذره ای نگاه سیاسی نکرد زیرا حاج قاسم مال تمامی مردم کرمان، ملت ایران و جهان اسلام است و همه از این شهید سهم دارند.

وی ادامه داد: تلاش کنید که حضور معناداری در انتخابات ۱۴۰۰ رقم بزنید و در این خصوص انتخاب اصلح با تشخیص خود مردم رقم می‌خورد.

انتخابات قدرت برای کشور تولید می‌کند

وی اضافه کرد: امروز دشمن با تمای قوا و قدرت رسانه‌ای خود مقابل ما صف آرایی کرده و شرکت در انتخابات به معنی امنیت پایدار، تولید قدرت کشور برای برون رفت از وضع موجود است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: امروز تمامی دشمنان و دوستان به ما نگاه می کنند که حاج قاسمی ها چه می‌کنند؟ آنان به حاج قاسم لبیک گفتند و مردم ما که هوشمندند و نباید از شرکت حداکثری در انتخابات غفلت کنند.
وی عنوان کرد: نخستین موضوع امروز کشور مشارکت حداکثری است که از نظر شرعی، منطقی و عقلی الزام و نیاز ما است، ما نباید با صندوق‌های رای قهر کنیم و نگذاریم مردم نیز با آن قهر کنند.

وی افزود: مردم به آینده، عزت و سربلندی خودشان رای دهند، مشکلات معیشتی و اقتصادی را قبول داریم و شرمنده مردم ایران هستیم.

سردار معروفی یادآور شد: ۷۴۷ روستای استان کرمان آب ندارد، مشکلات بهداشتی، وضعیت کشاورزی و صیفی جات و مجرد ماندن عده ای از مردم، سفره ها کوچک شده زیرا نگاه‌ها سیاسی است، وقتی آن جناح موفق شد، این طرف را رها کرد و برعکس، اما در این بین مردم، امام و انقلاب چه می‌شوند؟

وی تاکید کرد: امام جامعه که رقیب کسی نیست، دولت جهادی هر رقیبی که دارد به فرموده امام خمینی یک حاکم الهی است، در جریان بنزین مقام معظم رهبری ما چه کرد؟ از دولت و شخص رییس جمهور دفاع کرد، خود را فدا کرد برای امنیت ایران و فرمود که وظیفه رهبری همین است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خاطرنشان کرد: تولید نیاز امروز جامعه ما است که دولت حزب الهی و دولت خدایی باید از آن حمایت کند.

وی گفت: امام خامنه ای به عنوان حجت خدا از همه جناح های کشور حمایت کردند و به همین ترتیب ایستاده‌اند، اقا خورشید انقلاب است جناح و حزب نیست و متعلق به همه امت ایران است و این نگاه‌های اعتقادی ملت ما نباید ‌سیاسی شود.

مردم کرمان به‌خاطر آرمان‌های حاج قاسم در انتخابات شرکت کنند

وی عنوان کرد: همه مردم به حاج قاسم عشق می‌ورزند زیرا حاج قاسم عاشق شما، دین، انقلاب، ملت و ولی حجت الهی شما بود، این شهید والامقام یک الگوی تمام عیار و نماد جهان اسلام و عصاره ملت ما است.

وی با بیان اینکه وصیت نامه سپهبد شهید جاج قاسم سلیمانی ۲ محور راهبردی و منطقه ای برای مردم کرمان دارد گفت: این شهید در حوزه راهبردی می فرماید انقلاب الهی حرم است که اگر این حرم حفظ شد دیگر حرح ها باقی می ماند و اگر نشد، دیگر حرم ها نیز نمی ماند.

سردار معروفی ابراز داشت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ۶ بار قسم یاد کرد که راه نجات در تبعیت قلبی از این حکیم الهی است.

وی با اشاره به وصیت حاج قاسم برای مردم کرمان افزود: این شهید می توانست در حرم سیدالشهدا(ع)،‌ علی‌بن‌موسی رضا و امام علی(ع) به‌خاک سپرده شود اما کرمان را انتخاب کرد و اکنون این استان از ۵۳ کشور زائر می‌پذیرد و این امر معیارهای حوزه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و گردشگری استان را متحول می‌کند.

وی ادامه داد: روزانه بیش از سه هزار نفر دانش آموز در قالب راهیان نور به کرمان می‌آیند که برای اقتصاد استان مفید است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت: این شهید به مردم کرمان می گوید که شما را از پدرومادرم، فرزندانم، برادران و خواهرانم بیشتر دوست دارم زیرا هشت سال به من اعتماد کردید و با بچه های شما از دین خدا دفاع کردم و وصیت کرد به مردم کرمان که تا آخر باولایت باقی بمانید.

وی گفت: حاج قاسم به‌خاطر ولی و حجت خدا اربا اربا شد، پای آرمان‌های او بمانید، همه ملت ایران باید در صحنه انتخابات حضور یابند و در این خصوص مردم کرمان به‌عنوان زادگاه این شهید نمی توانند خود را با سایر استان ها قیاس کنند.

سردار معروفی ادامه داد: تمامی کشور به عشق حاج قاسم، پای انقلابشان می‌ایستند و همه دنیا امروز به عنوان الگو نگاهشان به کرمان است لذا باید مکتب حاج قاسم را ثابت کنیم، همانطور که حاج قاسم پای انقلاب و دینش ایستاد، ما پای او می ایستیم.

وی با بیان اینکه خوب انتخاب کنیم تا خوب پیش رویم که نیاز امروز جامعه ما است، افزود: جمعیت بسیاری در بنگاه‌های اقتصادی، اصناف و بازاریان استان کرمان وجود دارد که باید ضمن مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰، مردم را به آینده کشور امیدوار کنند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.4928493499756
Query time: 3.7266602516174